voedingswaardetabel

Voedingswaardetabel

Om je dieet op te bouwen, is het belangrijk om de voedingswaarden van voedingsmiddelen te kennen.

In deze voedingstabel vindt u de hoeveelheid van elke macronutriënt per voedingsmiddel, evenals het aantal calorieën.

Alle waarden worden rauw weergegeven, dwz de waarden zijn voor 100 g van elk voedsel vóór het koken.

Dit zijn slechts geschatte waarden, het ideaal is om u te laten leiden door het label, aangezien er altijd variaties zijn van product tot product.

Voedingswaardetabel

Voedsel / 100gCalorieënHydrateertEiwitVetVezel
Havervlokken3906616710
Rijst37082713
Bruine Rijst37077834
Spaghetti358711225
Zwarte Boon3416222115
Boterboon2754322123
Black Eyed Peas329552319
witte boon2774421123
Zoete aardappel8620203
Aardappel7718202
witbrood26651832
Volkorenbrood247411337
Ei (L)690650
Kipfilet zonder vel11002310
Kalkoenborst zonder vel11102510
Tarwevlokken36069142,59
Erwten3064923115
Linzen3034825112
Korrel3325119514
sojabonen37818331914
Tonijn14002450
Kabeljauw7601810
Bacon367014350
Lam, karbonade12402050
Garnaal7701810
Horsmakreel10502030
Makreel202020130
Choco7901900
Konijn11702040
Golden167020100
Zwaardvis9701830
Vlees van kippenpoten zonder vel11102230
Runder Hamburger14202070
Inktvis7101610
Eend zonder vel13301960
Zwarte haarstaartvis8801630
Witte schedevis11702040
Patrijs10402310
Heek7501710
Octopus7301610
Varkens spareribs190020120
Varkenshaas13102250
Ham215025130
Ray5801400
Zeebaars14501980
Zalm208020130
Sardientjes15801990
Schol9001920
Rundvlees, Rump12202150
Rundvlees, lende11402130
Kalfsvlees, gehakt12002050
Kalfsvlees, Lende14802080
Kalfsvlees, Borst14702080
Magere natuurlijke yoghurt425400
Magere melk343500
Halfvolle melk473520
Volle melk623540
Olijfolie900001000
Boter75010830
Kokende olie89600990
Avocado10821113
Pinda5711025489
Ananas4410101
Hazelnoot677614666
Olijf17201194
Banaan9522203
Kastanjes18540316
Kers6013112
Kiwi5311112
Framboos345117
Oranje429102
Afval5713002
Mango5212003
Watermeloen246000
Meloa204101
Aardbei295102
Walnoot689417685
Peer419002
Perzik388102

 

Abonneer je op de anabolische nieuwsbrief van ginasiovirtual.com

Laat een Commentaar achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

nl_NL
Scroll naar top